נהיגה בשכרות
נהיגה בשכרות
פנייה לייעוץ אישי  פרטי יצירת קשר:

  יגיע כפיים 2, בית פיילוט

  ת”א, מיקוד: 6777886

  טלפון: 077-8041969

  מדיניות הפרטיות

  הצהרת נגישות

  מידע חשוב נוסף

  המלצות גולשים, חוות דעת וביקורות – המהפכה הצרכנית הגדולה ביותר!

  העידן הדיגיטלי הביא עימו לא מעט טוב והאינטרנט בפרט מאפשר לנו להגיע לכל מידע שאנחנו רוצים להגיע אליו. 

  לא עוד שוטטות בין חנויות כשאנחנו מחפשים מוצר כלשהוא שאנחנו צריכים לקנות ולא עוד הימור על איש מקצוע כזה או אחר כשאנחנו צריכים שירות כלשהוא, הכול נמצא ברשת ובהקלדה של כמה מילים נקבל את התוצאות הדרושות.

  זו מהפיכה צרכנית של ממש, היכולת להגיע לכל מידע שאנחנו צריכים במהירות האור.

  בין שלל האתרים והחנויות הווירטואליות יש את אתרי ההמלצות שמאפשרים לקבל מידע על העסק או בעליו, על רמת השירות ועל איכות המוצרים הנמכרים. הם עובדים בצורה פשוטה, לקוחות שקנו שירותים או מוצרים משאירים באתרי ההמלצות חוות דעת וביקורות, וזה עוד כלי קידום מדהים עבור בעלי העסקים.

  כך למשל, המהפכה שחולל אתר ההמלצות המשפטי על עורכי דין: https://www.lawyer-reviews.co.il/

  להיות ראשון זה מחייב…

  אתרי המלצות גולשים, כאלו שיש בהם חוות דעת וביקורות מסייעים לכל הצדדים. מעבר לזה שהם מספקים מידע ללקוחות הפוטנציאליים, הם גם מדרגים את העסקים בתוצאות לפי איכות ולפי ביקורות חיוביות.

  כל בעל עסק רוצה להופיע בקטגוריה שלו כמה שיותר למעלה ובשביל שזה יקרה הוא צריך ביקורות חיוביות וכמה שיותר מהן.

  בשביל להגיע למעלה התוצאות ובשביל להישאר שם, צריך לתת שירות מעולה ולמכור מוצרים איכותיים ככה שכולם מרוויחים – בעל העסק שמחויב לתת שירות טוב והוא מתוגמל בחשיפה גבוהה יותר והלקוח שמקבל את הטוב ביותר.

  המלצות וביקורות ברשת הם לא רק מהפיכה צרכנית אלא גם מצב שלwin winמי שלא נותן שירות טוב נעלם…

  בעלי עסקים או נותני שירות שהלקוחות שלהם לא עומדים בראש מעייניהם ומקבלים מוצר או שירות נחותים, ילכו וייעלמו עם השנים מהסיבה הפשוטה – כי הם כבר לא יכולים להסתתר והם ייחשפו מהר מאוד, ואלו שנותנים שירותים טובים ומוכרים מוצרים איכותיים יקבלו את החשיפה הרצויה וימשיכו להצליח.

  המלצות וביקורות ברשת הם לא רק מהפיכה צרכנית אלא גם מצב שלwin win , כי כולנו מרוויחים וכולנו נהנים. הם עוד כלי חשוב בדרך לעולם הוגן יותר וחיובי יותר, עולם בו אלו שלא עומדים בסטנדרטים גבוהים של איכות לא שורדים.

  *אין בתוכן של פורטל נהיגה בשכרות LFMS משום חוות דעת משפטית או תחליף לייעוץ משפטי; המסתמך על התוכן עושה זאת באחריותו האישית.

  לייעוץ והכוונה חייג: 077-8041969
  פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

   מידע חשוב נוסף