נהיגה בשכרות
נהיגה בשכרות
פנייה לייעוץ אישי  פרטי יצירת קשר:

  יגיע כפיים 2, בית פיילוט

  ת”א, מיקוד: 6777886

  טלפון: 077-8041969

  info@lowforums.co.il

  מדיניות הפרטיות

  הצהרת נגישות

  מידע חשוב נוסף

  אודות פורטל נהיגה בשכרות LFMS

  נהיגה בשכרות היא אחת מהעבירות החמורות בפקודת התעבורה. הרשעה בעבירה זו תוביל לפסילה ממושכת של רישיון הנהיגה ואף להטלת סנקציות מטעם משרד הרישוי.

  אודות פורטל נהיגה בשכרות LFMS

  חשיבות הייצוג בעבירת נהיגה בשכרות נגזרת באופן ישיר מהעונש הקבוע בצידה בחוק – 24 חודשי פסילת רישיון נהיגה מינימום.

  אחד הקריטריונים החשובים בעולם עריכת הדין, מעבר לקבלת התוצאה המשפטית המיוחלת, הינו השירות.

  אנו מאמינים שלקוח מרוצה הוא לקוח שמקבל כבר בפגישת הייעוץ הראשונה תיאום ציפיות מלא שכולל את סיכויי הצלחת התיק, ללא השמטת מידע ואת כל האמת "בפנים", וכן את כלל התסריטים האפשריים, לטוב ולרע.

  עורך הדין שתבחר ילווה אותך באופן אישי לפחות במשך תקופת ההליך המשפטי ולכן חשוב לבחור את עורך הדין שיש לך כימיה טובה איתו, וזאת מעבר לפן המקצועי.

  אנו מעניקים יחס ושירות אישי הן בפן המשפטי והן בפן האישי, אשר לפעמים זקוק גם הוא לחיזוק ותמיכה. אנו עוסקים בעולם דיני התעבורה על כלל רבדיו, החל מעבירות קלות כגון דו"חות כספיים ומחיקת נקודות וכלה בכתבי אישום חמורים הכוללים עבירות של שכרות/סמים, תאונות קטלניות והפקרה לאחר פגיעה (פגע וברח).

  ולבסוף, אנו מעמידים לרשותך ניסיון רב בייצוג נאשמים וחשודים בכל רחבי הארץ בדיני תעבורה בכלל ונהיגה בשכרות בפרט. המשרד מסתייע במיטב המומחים בתחום התעבורה (בוחני תנועה, מומחים פורנזיים ועוד) במטרה להימנע מהטלת עונשים בכלל ומפסילת רישיון הנהיגה בפרט.

  עו"ד חנה דוד, פורטל LFMS

  *אין בתוכן של פורטל נהיגה בשכרות LFMS משום חוות דעת משפטית או תחליף לייעוץ משפטי; המסתמך על התוכן עושה זאת באחריותו האישית.

  לייעוץ והכוונה חייג: 077-8041969
  פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

   מידע חשוב נוסף