עורכת הדין מיכל סיני
עורכת הדין מיכל סיני
פנייה לייעוץ אישיפרטי יצירת קשר:

דוד בן גוריון 1,

בני ברק, 5231347

טלפון: 077-9974772

מידע חשוב נוסף

אודות

נהיגה בשכרות היא אחת מהעבירות החמורות בפקודת התעבורה. הרשעה בעבירה זו תוביל לפסילה ממושכת של רישיון הנהיגה ואף להטלת סנקציות מטעם משרד הרישוי.

חשיבות הייצוג בעבירת נהיגה בשכרות נגזרת באופן ישיר מהעונש הקבוע בצידה בחוק – 24 חודשי פסילת רישיון נהיגה מינימום.

אחד הקריטריונים החשובים בעולם עריכת הדין, מעבר לקבלת התוצאה המשפטית המיוחלת, הינו השירות. בסופו של דבר שוק עריכת הדין מוצף בעורכי דין שיודעים את העבודה וינסו להשיג עבורך את המטרה שלשמה נשכרו, אך תודעת השירות של רובם לוקה בחסר.

אנו מאמינים שלקוח מרוצה הוא לקוח שמקבל כבר בפגישת הייעוץ הראשונה תיאום ציפיות מלא שכולל את סיכויי הצלחת התיק, ללא השמטת מידע ואת כל האמת “בפנים”, וכן את כלל התסריטים האפשריים, לטוב ולרע.

עורך הדין שתבחר ילווה אותך באופן אישי לפחות במשך תקופת ההליך המשפטי ולכן חשוב לבחור את עורך הדין שיש לך כימיה טובה איתו, וזאת מעבר לפן המקצועי.

אנו מעניקים יחס ושירות אישי הן בפן המשפטי והן בפן האישי, אשר לפעמים זקוק גם הוא לחיזוק ותמיכה. אנו עוסקים בעולם דיני התעבורה על כלל רבדיו, החל מעבירות קלות כגון דו”חות כספיים ומחיקת נקודות וכלה בכתבי אישום חמורים הכוללים עבירות של שכרות/סמים, תאונות קטלניות והפקרה לאחר פגיעה (פגע וברח).

ולבסוף, אנו מעמידים לרשותך ניסיון רב בייצוג נאשמים וחשודים בכל רחבי הארץ בדיני תעבורה בכלל ונהיגה בשכרות בפרט. המשרד מסתייע במיטב המומחים בתחום התעבורה (בוחני תנועה, מומחים פורנזיים ועוד) במטרה להימנע מהטלת עונשים בכלל ומפסילת רישיון הנהיגה בפרט.

*אין בתוכן של אתר נהיגה בשכרות משום חוות דעת משפטית או תחליף לייעוץ משפטי; המסתמך על התוכן עושה זאת באחריותו האישית.

לייעוץ והכוונה חייג: 077-9974772
פנייה לייעוץ ראשוני ללא התחייבות

מידע חשוב נוסף